Lietuviai – pasaulio poledinės žūklės čempionai!

Bulgarijoje, Široka Poljana ežere vyko XVI-asis pasaulio poledinės žūklės čempionatas, kuriame įveikusi 15 komandų triumfavo Lietuvos rinktinė pagavusi beveik 14 kg. žuvies. Antri liko baltarusiai su 10 kg. žuvies, treti – nuo antros vietos 400 gramų atsilikę ukrainiečiai.

Pažymėtina, kad Lietuvos rinktinei vėl atstovavo 2 trakiečiai - žvejys Deividas Račkauskas ir trenerio asistentas Evaldas Bernatonis.  Asmeninėje įskaitoje nugalėjo Gintas Balsevičius, o trakietis D. Račkauskas liko ketvirtas, kuriam iki pirmos vietos pritrūko vos 21 gramo žuvies. Pats čempionatas vyko 2 dienas, tačiau sportininkai ant 1,5 km. aukštyje esančio ežero ledo praleido 2 savaites. Trakų rajono kūno kultūros ir sporto centras finansiškai parėmė šią išvyką. Pergalė ne tik suteikė pasaulio čempionų vardą, bet ir teisę sekantį čempionatą vykdyti Lietuvoje. 

Sveikiname žvejus su istoriniu pasiekimu bei dėkojame už Trakų ir Lietuvos vardo garsinimą. Deividas ir Evaldas dalyvaus kovo 2 dieną Trakuose Užgavėnių šventės metu vyksiančiose rajono seniūnijų žiemos sporto šventės poledinės žūklės varžybose. Naudodamiesi proga kviečiame visus ne tik Trakų rajono poledinės žūklės mėgėjus atvykti ir pasivaržyti elitiniais žvejais. Informacija apie renginį bus paskelbta artimiausiu metu.

Trakų rajono kūno kultūros ir sporto centro informacija

Spausdinti El. paštas

icon

Kontaktai

Trakų kūno kultūros ir sporto centras

adress Adresas: Karaimų g. 10, Trakai,
phone Tel.: (8~528) 55618
fax Faks.: (8~528) 55618
mail El. Paštas:
sporto.centras@trakai.lt

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Copyright © 2015 Trakų rajono KKSC. Visos teisės saugomos.