• Pradžia
  • Aktualijos
  • Pagerbti Trakų rajono sporto visuomenės geriausieji už 2015 metų pasiekimus

Pagerbti Trakų rajono sporto visuomenės geriausieji už 2015 metų pasiekimus

Sausio 14 dieną Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos aktų salėje vyko tradicinis Trakų rajono kūno kultūros ir sporto centro organizuojamas metų sportininkų pagerbimas. Renginys prasidėjo įspudingu gatvės gimnastikos atstovų iš Bijūnų pasirodymu.

Po savivaldybės merės Editos Rudelienės irCentro direktoriaus Mindaugo Čiro  sveikinimo žodžių, padėkomis už aukštų sportinių rezultatų siekimą ir Trakų rajono garsinimą buvo apdovanoti sportininkai-moksleiviai, suaugę sportininkai; už kūno kultūros ir sporto propagavimą Trakų rajone  – rajono sporto aktyvistai; už sporto propagavimą ir Trakų rajono garsinimą – aktyviausios rajono komandos; už aukšto meistriškimo sportininkų rengimą – treneriai. Be padėkų, sportininkams buvo įteikti savivaldybės ir Centro įsteigti prizai: kuprinės, šaltkrepšiai, puodeliai ir bilietai į teatrą. Sportininkus apdovanojo Trakų rajono savivaldybės merė Edita Rudelienė, merės pavaduotoja Marija Puč, savivaldybės adminitracijos direktorius Jonas Liesys, administracijos direktoriaus pavaduotoja Karolina Narkevič. Per pertraukėles visus dalyvaujančius savo pasirodymais džiugino gatvės gimnastai bijūniškiai ir dainomis gimnazistai.

Metų geriausiais paskelbti, atminimo taurėmis ir Trakų rajono savivaldybės merės padėkomis apdovanoti:

Metų sportininkas irkluotojas Rolandas Maščinskas – Universiados čempionas, Pasaulio vicečempionas, Gintarinių irklų regatos vicečempionas, Lietuvos čempionas

Metų sportininkė – Karolina Šukelytė, kulkinis šaudymas – Lietuvos čempionė, Lietuvos taurės laimėtoja, Lietuvos rekordininkė.

Metų komanda – Futbolo klubas „Trakai“, Lietuvos A lygos vicečempionai, LFF taurės pusfinalininkai, UEFA Europos lygoje pateko į antrą etapą.

Metų treneris Darius Petrikauskas – kyokushin karatė klubo „Energijos smūgis“ treneris. 2015 metais į Trakus parvežė 167 nugalėtojų medalius ir taures: 66 pirmos vietos, 56 antros vietos, 45 trečios. Iš viso per 2015 metus Trakų karatistai laimėjo 522 kovas prieš kitų klubų, miestų ir šalių kovotojus.Taip pat treneriui įteikta LR Prezidentės padėka už pastangas ir atsakomybę, kurią prisiima vesdamas sportininkus į pergalių kelią.

Šarūnas Ūsas,

Trakų rajono KKSC direktoriaus pavaduotojas

Spausdinti El. paštas

icon

Kontaktai

Trakų kūno kultūros ir sporto centras

adress Adresas: Karaimų g. 10, Trakai,
phone Tel.: (8~528) 55618
fax Faks.: (8~528) 55618
mail El. Paštas:
sporto.centras@trakai.lt

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Copyright © 2015 Trakų rajono KKSC. Visos teisės saugomos.