Gatvės gimnastikos turnyras Aukštadvaryje

Atvėsus orams užsiimti gatvės gimnastika lauke tampa vis sudėtingiau. Tad Bijūnų jaunimo grupė „Street wourkout Bijūnai“ ir Aukštadvario gimnazija gruodžio 12 d. surengė gatvės gimnastikos varžybas gimnazijos aktų salėje. Varžybų metu vyko trys rungtys: laisvo stiliaus (freestyle), prisitraukimų su 24 kg. papildomu svoriu ir atsispaudimų lygiagretėse taip pat su 24 kg. papildomu svoriu. Atidarymo metu Aukštadvario gimnazijos direktorius Arūnas Valančiauskas sveikino visus dalyvius ir linkėjo atkaklios sportinės kovos. Aukštadvario gimnazijos gatvės šokių merginų grupė „Dežavu“ visiems dovanojo savo pasirodymą. Į varžybas susirinko gatvės gimnastai iš Vilniaus, Kauno, Prienų, Kelmės,  Kupiškio, Panevėžio, Aukštadvario ir Bijūnų.

Trakų rajono garbę šiame turnyre gynė 6 atstovai: aukštadvarietis Linas Gribauskas ir bijūniečiai Lukas Blaževičius, Lukas Špakauskas, Edmundas Paulauskas, Petras Kadoš ir Marius Stasiūnas.

Pagrindinėje laisvo stiliaus (freestyle) rungtyje susikovė 15 atletų. Kiekvienas iš jų, skambant muzikai, atliko po dvi iki dviejų minučių trukmės programas, kurių metu naudodami tik skersinius, lygiagretes ir savo kūno svorį turėjo atlikti kuo daugiau ir įvairesnių pratimų. Kompetetinga komisija įvertinusi ir suskaičiavusi balus paskelbė stipriausius turnyre. Trečiąją vietą laimėjo Gintaras Zablockis iš Kelmės (42,5  taškai), antras- Artūras Zipo iš Vilniaus (45 taškai). Šių metų turnyro nugalėtoju tapo Marius Praniauskas iš Kupiškio (47 taškai). Lukas Blaževičius iš Bijūnų, surinkęs 42 taškus-  ketvirtas.

Prisitraukimų su papildomu 24 kg. svoriu rungtyje varžytis norą pareiškė dvylika dalyvių. Visi prisitraukimai turėjo būti atliekami taisyklingai, tad ne visi atlikti prisitraukimai buvo įskaityti. Suskaičiavus rezultatus paaiškėjo, kad trečiąją vietą laimėjo Remigijus Viršila iš Vilniaus (14 įskaitinių prisitraukimų), antras- Ernestas Senuta iš Kauno (16 įskaitinių prisitraukimų), o rungties nugalėtoju tapo Paulius Stonkus iš Kupiškio (20 įskaitinių prisitraukimų). Bijūnietis Lukas Špakauskas-  ketvirtas (13 įskaitinių prisitraukimų).

Atsispaudimų lygiagretėse su papildomu 24 kg. svoriu rungtyje irgi virė kova. Šioje rungtyje trečiąją vietą laimėjo Remigijus Viršila iš Vilniaus  (26 įskaitiniai atsispaudimai), antrą- Gintaras Zablockis iš Kelmės (30 įskaitinių atsispaudimų), o rungties nugalėtoju tapo Marius Praniauskas iš Kupiškio (32 įskaitiniai atsispaudimai). Lukas Blaževičius iš Bijūnų- ketvirtas (25 įskaitiniai atsispaudimai).

Uždarymo metu nugalėtojams ir prizininkams įteikti Aukštadvario gimnazijos diplomai ir Trakų kūno kultūros ir sporto centro įsteigtos taurės bei medaliai.

 Gausiai į renginį susirinkę žiūrovai tikrai liko patenkinti reginiu: daug sportinės kovos, emocijų, užsidegimo, gražios muzikos. Ir visa tai pirmą kartą Aukštadvaryje. Išvykdami dalyviai dėkojo žiūrovams už palaikymą, plojimus ir tikėjosi, kad tokios varžybos vyks Aukštadvaryje ir kitąmet.

Varžybų vyr. teisėjas Kęstutis Blaževičius

Spausdinti El. paštas

icon

Kontaktai

Trakų kūno kultūros ir sporto centras

adress Adresas: Karaimų g. 10, Trakai,
phone Tel.: (8~528) 55618
fax Faks.: (8~528) 55618
mail El. Paštas:
sporto.centras@trakai.lt

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Copyright © 2015 Trakų rajono KKSC. Visos teisės saugomos.