Muaythai kovos vėl Trakuose

Muaythai kovos vėl Trakuose

Gruodžio 12 dieną į Trakus sugrįžta kasmetinis užburiančios technikos bei taktikos reginys – Mustangs fight turnyras. Šis, jau trečius metus iš eilės Trakuose vykstantis renginys, kasmet žiūrovų dėmėsį pritraukia neeilinėmis kovomis. Šiais metais stebėsime stipriausius kovotojus iš įvairių šalies klubų: Titano (Kaunas), Vendetta (Vilnius), Mustango (Trakai), Remerio (Marijampolė), FFC (Šiauliai), Fight Academy (Vilnius) ir tai dar ne viskas.

Tradiciškai Trakuose rengiamas turnyras kaskart žiūrovus stebina vis labiau. Organizatoriai pateikia du ryškiausius vakaro momentus. Pirmasis – visiems kovinio sporto mylėtojams puikiai žinomi kovotojai Martynas Jasiūnas, Deivydas Danyla ir Ernestas Dapkus susikaus su svečiais iš Baltarusijos, garsėjančiais savo technika bei gražiomis akiai kovomis. Šios trys super kovos renginiui įneš egzotikos bei įtampos, stebint kaip mūsų mylimiems kovotojams iššūkį meta vienais stipriausių pasaulio Muaythai kovotojų pripažinti svečiai iš Baltarusijos.

Antroji vakaro staigmena – kovos dėl kelialapio į Europos Muaythai Lygą (E.M.L.). Keturi Lietuvos Muaythai kovotojai susikaus dėl vietos E.M.L. finaliniame etape, vyksiančiame Turkijoje. Tad renginio žiūrovai gaus neeilinę progą pamatyti, kaip keturi stiprūs varžovai per vieną vakarą išsiaiškins, kuris iš jų yra geriausias.

Šis turnyras kasmet sulaukia didelio susidomėjimo bei atgarsių, tad nepraleisk progos ir būk liudininku kovų, apie kurias gandai dar ilgai skambės Lietuvos sporto pasaulyje. Tad gruodžio 12 dieną, 19 valandą kovotojai lauks visų Trakų kultūros rūmuose!

Trakų rajono kūno kultūros ir sporto centro informacija

Spausdinti El. paštas

icon

Kontaktai

Trakų kūno kultūros ir sporto centras

adress Adresas: Karaimų g. 10, Trakai,
phone Tel.: (8~528) 55618
fax Faks.: (8~528) 55618
mail El. Paštas:
sporto.centras@trakai.lt

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Copyright © 2015 Trakų rajono KKSC. Visos teisės saugomos.