Lietuvos irklavimo elitas „treniravosi“ MTB dviračių kroso varžybose

Rudenišką spalio 18 dienos sekmadienį dviračių mėgėjai rinkosi į Varnikų mišką, kur vyko Trakų rajono kūno kultūros ir sporto centro organizuotas MTB dviračių kroso „Trasalio taurės 2015“ II etapas.

Naktį ir rytą pliaupęs lietus, organizatoriams nežadėjo nieko gero, tačiau tik pasiruošus varžyboms, dviratininkai ėmė rikiuotis eilėje prie registracijos. Iš viso M-Elite, M-30, M-40, W-Elite ir Debiutantų grupėse startavo virš 70 sportininkų. Pirmų trijų grupių dalyviai turėjo įveikti 30 km. distanciją, moterys ir debiutantai varžėsi perpus trumpesnėje atkarpoje. Varžybose dalyvavo ir būrelis trakiečių atstovaujančių „MTB Trakai“ klubą, bei geriausi Lietuvos irkluotojai Rolandas Maščinskas, Mindaugas Griškonis, Lina Šalčiūtė, Aurimas Adomavičius, Dominykas Jančionis, bei treneris Mykolas Masilionis, kurie pasirinko atstovauti mūsų kūno kultūros ir sporto centrą. Draugų palaikyti atvykęs Saulius Ritter apgailestavo, kad negali dalyvauti ir pasivaržyti su saviškiais, nes išvakarėse treniruotės metu krito nuo dviračio ir šiek tiek susižeidė.

Geriausiai iš trakiečių pasirodė Marijus Butrimavičius M-30 grupėje tapęs nugalėtoju, Tomas Naktinis M-30 grupėje užėmė aukštą penktąją vietą. 2015 metų pasaulio irklavimo vicečempionas Rolandas Maščinskas pirmą kartą dalyvavęs dviračių varžybose M-Elite grupėje užėmė labai aukštą ketvirtąją vietą, pasaulio irklavimo čempionato bronzininkas Mindaugas Griškonis liko šeštas. Moterų tarpe nepralenkiama buvo irkluotoja Lina Šalčiūtė.

Irkluotojų treneris Mykolas Masilionis, bei patys irkluotojai džiaugėsi gera treniruote ir žadėjo dažniau paminti dviračius mūsų apylinkų miškais, o esant galimybei ir padalyvauti varžybose, jei tokios bus organizuojamės. Pasitarę su dviračių sporto mėgėjais tikimės, kad 2016 metais Trakų apylinkėse suorganizuosime 2-4 tokio tipo varžybas.

Už prizus dėkojame varžybų rėmėjams „Trasalis – Trakai Resort & SPA“, „Red Bull“ ir Alaus namams „Pilialaukis“.

Visi varžybų nugalėtojai ir prizininkai:

M-Elite

 1. Martynas Utkinas
 2. Paulius Sanajevas
 3. Arnas Pelaitis

M-30

 1. Marijus Butrimavičius
 2. Tomas Skunčikas
 3. Remigijus Stasiūnas

M-40

 1. Ramūnas Kuklys
 2. Darius Tamošiūnas
 3. Leonidas Šliavas

W-Elite

 1. Lina Šaltytė
 2. Jurgita Makselytė
 3. Milda Sličkutė-Šeštokienė

Debiutantai

 1. Aristidas Kelmelis
 2. Justas Krutikovas
 3. Dainius Meilūnas

Kūno kultūros ir sporto centas

Spausdinti