Aukštadvario šeimos sportuoja

Tradiciškai, kiekvienai metais Aukštadvario sporto klubas sukviečia Aukštadvario seniūnijos šeimas į sporto žaidynes. Šiais metais jos vyko birželio 13 d. Gaila, bet dėl rimtų priežasčių, kelios šeimos, kurios pastoviai dalyvaudavo žaidynėse, šiais metais negalėjo dalyvauti. Džiugų, kad šiemet prisijungė trys naujos šeimos, reikia tikėtis, kad jos dalyvaus ir kitąmet.

Programoje – šaudymas pneumatinių ginklu, smiginis, „taiklioji ranka“ (baudų metimai ir kankorėžio mėtymas į pintinę) ir tradicinė linksmoji estafetė.

            Kadangi oro sąlygos buvo puikios, todėl varžybos vyko lauke, Aukštadvario žemės ūkio mokyklos sporto aikštyne.

Smiginyje nugalėjo svečiai iš Šakių – Viltė ir Audrius Ažukai, antri buvo Liusvaikių šeima, o treti liko žaidynių naujokai Batučiai.

Taikliosios rankos“ rungtyje geriausiai sekėsi Viltei ir Audriui Ažukams, antri – Ūla ir Audrius Beliukevičiai, na o trečią vietą iškovojo Goda ir Tadas Liucvaikiai.

Šaudyme ketvirtus metus nepralenkiami buvo Erika ir Josefas Abucevičiai, antri liko Ažukai, treti – Beliukevičiai.

Žaidynes vainikavo estafetė, kurioje reikėjo ir taiklumo, ir greičio, ir taktikos, o be abejo ir ištvermės. Geriausiai estafetės trasoje sekėsi Abucevičių šeimai, antri liko pernykščiai čempionai Antanaičiai, trečią vietą užėmė Beliukevičių šeima.

Susumavus visų rungčių rezultatus, sportiškiausia šeima tapo Ažuku šeima, antri, kaip ir pernai  liko Abucevičiai, o trečią vietą užėmė Liucvaikiai vienu taškų aplenkę Beliukevičių šeimą.

Šeimos buvo apdovanotos šakočiais, prizais ir diplomais, kuriuos įsteigė Trakų KKSC ir Aukštadvario sporto klubas. Žaidynes organizavo ir pravedė Aukštadvario sporto klubas.

Organizatoriai dėkingi visiems, kurie padėjo pravesti šias varžybas, o dalyviams sako „iki kitų metų‘‘, tikėdamiesi, kad dalyvaujančių šeimų skaičius kitąmet nesumažės.

Aukštadvario sporto klubo pirmininkas Gediminas Pociūnas

Nuotraukos Č. Pociūnienės

 

Spausdinti El. paštas

icon

Kontaktai

Trakų kūno kultūros ir sporto centras

adress Adresas: Karaimų g. 10, Trakai,
phone Tel.: (8~528) 55618
fax Faks.: (8~528) 55618
mail El. Paštas:
sporto.centras@trakai.lt

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Copyright © 2015 Trakų rajono KKSC. Visos teisės saugomos.